Кошмарот на јуниор Пред Божиќниот Страв Божиќ Џек И Сали Графички Мета Јаглен Големи
Неодамнешно

Кошмарот на јуниор Пред Божиќниот Страв Божиќ Џек И Сали Графички Мета Јаглен Големи

DEN 0.33

Това е достапна

Направете го вашиот пат до Ноќта на Вештерките За некои застрашувачки добри времиња со Самиот Крал На Тиква На Ноќта на Вештерките, Џек Скелингтон, со фа-бу-лос нова официјално лиценцирана облека за целото семејство од саканиот филм На Дизни Кошмарот пред Божиќ! Овој празничен Страв На Јуниорите Божиќ Џек И Сали Графички Маица карактеристики Сали и Џек восхитувајќи се на фотографијата На Дедо Мраз, подготвени да го прослават Божиќ! Нема да сакате да ја пропуштите оваа облека која е совршена За божиќната сезона! Уживајте во удобноста и модата во исто време со овој уникатен графички дизајн на јуниори од Кошмарот пред Божиќ. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова маица За новогодишни јуниори која е совршена за празниците! Со сали И Џек се подготвуваат За Божиќ и фразата : "Страв Божиќ" напишана со црвени и зелени букви преку фронтот. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка; ве молиме размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од и ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Основните својства

Додатоци на производот