Без граници јуниори четкана маица со врат од вратот, пакет
Неодамнешно

Без граници јуниори четкана маица со врат од вратот, пакет

DEN 0.33

Това е достапна

Оваа маица V-врат од без граници е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Погодно за сè, од работи со работи до обични привлекувачи до лежење околу куќата, таа е направена во мека четкана плетена со многу истегнување за да се движи со вас. Кратките ракави ве одржуваат да се чувствувате ветровито во топли денови и удобно во студените денови додека ги слорите под вашите омилени дуксери и фланели. Доаѓа во удобен 2-пакет за двојно повеќе од стилот. Само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека четкана плетена ткаенина; Заокружено полите пред и назад. Јуниори ја четкаа маицата со вратот со вратот 2-пакет од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот