Без граници на џемперот со кратки ракави на потсмев на вратот на јуниори
Неодамнешно

Без граници на џемперот со кратки ракави на потсмев на вратот на јуниори

DEN 527.84

Това е достапна

Подигнете ја вашата зимска гардероба со џемперот со кратки ракави на овој јуниори, без граници. Има збир на кратки ракави за да ве одржи пријатно без да се чувствувате рестриктивно, додека пресекот на вратот на V-вратот додава навестување на стилот на вашата облека. Пар со хеланки и чизми за да го комплетирате изгледот. Исмејно деколте. Кратки ракави. Повлечен стил. Детали за пресек на вратот и детали. Заоблен хемлин. Опремени. Плеска ткаенина од ребра. 78% рајон, 22% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, отстранете веднаш, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Основните својства

Додатоци на производот