Без активен џемпер на бои на јуниорите на јуниори
Неодамнешно

Без активен џемпер на бои на јуниорите на јуниори

DEN 1.33

Това е достапна

Кул и во боја. Оваа качулка на пуловер ќе го оддаде патот до врвот на вашата ротација од без граници. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. Hood со влечење; застани. Графички принт на градите. Предни отворени џебови. Ребрести манжетни и полите. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . тело : 60% памук/40% рециклиран полиестер; Крајно тело : 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот