Мармонт Хил Морски Лист Врамени Сликарство Печатење
Неодамнешно

Мармонт Хил Морски Лист Врамени Сликарство Печатење

DEN 255.52

Това е достапна

Овој акварел сликарски принт е совршен додаток на секој крајбрежен уметнички ѕид, со три сини и портокалови лисја и зачудувачки, реални детали. Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен Квалитет Гикл?е печатење На архивска Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Печатени ВО САД. Боја : Мулти. Плоштад. Колекција : Врамена Уметност Од Мармонт Хил.

Основните својства

Додатоци на производот