Без граници машка и голема машка качулка со кратки ракави
Неодамнешно

Без граници машка и голема машка качулка со кратки ракави

DEN 382.56

Това е достапна

Трендовски, удобен и подготвен за викендот, без лесни облеки, аспиратори со кратки ракави, во печатење што се појавува, сигурно ќе стане ваша кошула за релаксирање. Повлечете го и уживајте во лежерните вибрации .. ова е еден кул додаток на вашата обична колекција. Достапно во разновидни бои. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : џеб од предна торбичка. Карактеристики : Екипаж со прицврстен аспиратор.

Основните својства

Додатоци на производот