Лице и Тело Сјај Брилијанти - # Кристал 2,5 г 0,08 мл
Неодамнешно

Лице и Тело Сјај Брилијанти - Кристал 2,5 г 0,08 мл

DEN 3.00

Това е достапна

БРИЛИЈАНТИ За Лице И Тело НА НИКС - # Кристал 2,5 g/0,08 oz лабав Сјај за лице и тело Што го засилува вашиот глам Може да се користи насекаде каде што сакате да додадете дополнителен сјај и Парови со Сјај На Никс За сјај совршен изглед кој останува Достапен Во низа нијанси што привлекуваат светлина за да одговараат На Треперливиот лабав козметички сјај погоден за вегани за лице и тело. Високо пигментирани. Достапно во шест ултра-рефлектирачки нијанси. Суровост-бесплатно. Веганска формула (без состојка од животинско потекло или нуспроизвод). Сидро сјај со сенка за очи со иста нијанса за интензивирање на бојата.

Основните својства

Додатоци на производот