Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2017-Субару Импреза
Неодамнешно

Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2017-Субару Импреза

DEN 2.00

Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор За Странична Моќност На Патниците, Со Загреано Стакло, Боја За Да Одговара И Текстурирани Капаци На Огледалото Вклучени. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2017-2019 Субару Импреза. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Се Вклопува 2017-2019 Субару Импреза Со Загреано Стакло, Боја За Да Одговара И Текстура Огледало Капаци Вклучени . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основните својства

Додатоци на производот