Чудо на нација момчињата 4- & хаски карго се повлекуваат на кратко
Неодамнешно

Чудо на нација момчињата 4- & хаски карго се повлекуваат на кратко

DEN 2.00

Това е достапна

Земете пар шорцеви за вашето момче или малото другар во вашиот живот. Овие шорцеви од Wonder Nation имаат ткаено тело со плетена лента за половината за удобно вклопување. Плетете еластична лента за половината со влечење. Отворете ги џебовите однапред и назад. Неон може да биде посветл отколку што се појавува на фотографијата. 59% памук/38% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Направено во Бангладеш.

Основните својства

Додатоци на производот