Изматени момчиња влечени плетени шорцеви, 2-пакувања, големини 4-18
Неодамнешно

Изматени момчиња влечени плетени шорцеви, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 1.00

Това е достапна

Чувајте ги неговите фиоки опремени во атлетски стил и удобност со 2-пакет плетени шорцеви од Беј. Достапно во забавни отпечатоци и цврсти бои, измешајте и совпаѓајте ги овие шорцеви за влечење, прават лесно облекување и стајлинг. Вклучува : 2 пара шорцеви. Повлечете стајлинг. Еластична лента за половината со влечење. Зашивање на контраст. Достапно во разновидни отпечатоци и цврсти бои. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. 2 пакувања влечете ги шорцевите за момчиња од Беј.

Основните својства

Додатоци на производот