Мало Дете Клементина Премиум Маичка За Дрес
Неодамнешно

Мало Дете Клементина Премиум Маичка За Дрес

DEN 3.33

Това е достапна

5.5 мл., 100% исчешлан памучен дрес со прстен белата боја е зашиена со 100% памучна навојна кожа е 93% чешлан памук со прстен, 7% полиестерски дрес снимен рамо до рамо со етикета Easytearjé со двојна игла, во согласност со етикетата за следење во страничен шев ребрест јака со двојна игла дното дете клементина премиум џерси маица.

Основните својства

Додатоци на производот