Маица за перформанси на жените во Авиа со долги ракави
Неодамнешно

Маица за перформанси на жените во Авиа со долги ракави

DEN 3.33

Това е достапна

Одлично за положување и совршен преоден врв, оваа маица за изведба со долги ракави од Авиа е ваш одење за тренинг, викенд и пошироко! Не само модерни, туку и функционални исто така - прилагодливите странични врски помагаат да се најде вашето најласкаво вклопување и пар со кое било од вашите омилени дното на Авија. Умно дизајнирано со пиштоли и мека, четкана ткаенина за да ви овозможи топлина на вашиот на отворено или тренингот. Материјал : 46% рециклиран полиестер/46% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со пиштоли. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливи странични врски за ласкаво вклопување; Мека четкана ткаенина. Изведба маица со долги ракави за жени од Авиа.

Основните својства

Додатоци на производот