Верн Јип од Skl Home fa la la кучиња сапун диспензерот во црвена боја
Неодамнешно

Верн Јип од Skl Home fa la la кучиња сапун диспензерот во црвена боја

DEN 560.00

Това е достапна

Идеално за lубител на кучиња, диспензерот за сапун Fa La La Dogs е совршен за ажурирање на вашата бања во текот на празниците. Оваа симпатична, димензионална лабораторија има пријатна црвена џемпер и пумпа слична на хром. Координирање на крпи и додатоци за кучиња на ФА Ла Ла, за да се заврши изгледот. ФА Ла Ла Догс е дел од празничката линија од колекцијата „Верн Јип“ од СКЛ дома. Оваа соработка со славниот дизајнер на ентериер, Верн Јип и СКЛ дома, носи модерен пресврт на традиционалните обрасци, мешајќи ја модата и функцијата. SKL Home носи личност, забава и талент на најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за бања и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен и пријатна, SKL Home дава преглед на комплимент скоро секој декор. Комбинирајќи 40+ години искуство, глобална инспирација за дизајн и врвни измислици, SKL Home продолжува да го води патот во додатоци за дома. Вклучува 1 диспендер за сапун. Дел од колекцијата Верн Јип од СКЛ дома. Соработка со Верн Јип, славен дизајнер на трговските простори на TLC и дизајнерската starвезда на HGTV. Симпатична, димензионална лабораториска дизајн со црвен џемпер и пумпа слична на хром. Направено од смола. Избришете чиста за лесна грижа.

Основните својства

Додатоци на производот