Амерок Маркам во шипката за пешкири во полиран хром
Неодамнешно

Амерок Маркам во шипката за пешкири во полиран хром

DEN 431.84

Това е достапна

Богат со убави детали, Маркам дава јасна линеарна дефиниција и го воздигнува секој простор за бања со рафинирана подготвеност. Со својата треперлива огледална природа, малку кул сините потколеници во полираниот хром на Амерок ја подобруваат површината на кој било производ. Домашните решенија, вклучувајќи декоративен и функционален хардвер на кабинетот, додатоци за бања, украсни куки и wallидни плочи ја изградија репутацијата на компанијата за додатоци за шик дизајн кои ги инспирираат сопствениците на домови да го искажат својот личен стил. 18 во (457 мм) лента за крпи. Заврши во полиран хром. Совршено координира со појавување на хардверскиот кабинет Амерок. Вклучува хардвер за монтирање : (Големина (и) : #8 x 1-1/4in Завртки за метал).

Основните својства

Додатоци на производот