Јадење Стол, Во Собата На 2, Страна, Тапациран, Кујна, Трпезарија, Стп Кожа Изглед, Дрво Нозе, Беж, Кафеава, Преодна
Неодамнешно

Јадење Стол, Во Собата На 2, Страна, Тапациран, Кујна, Трпезарија, Стп Кожа Изглед, Дрво Нозе, Беж, Кафеава, Преодна

DEN 2.33

Това е достапна

Монархот Специјалитети Кејтлин Јадење Стол-Сет на 2 е инстант, прекрасен седење за преодни или современи ентериери. Мека, жестока облека од вештачка кожа седиштето и потпирачот за грб на секој стол, обезбедувајќи исклучителна удобност за оброците што ќе сакате да ги задржите. Густо, издржливо цврсто дрво ги сочинува рамките. Димензии (секој) : 18w x 22 D x 36 H во. Изработени со силни дрвени рамки. Вашиот избор на достапни бои. Елегантен, разноврсен дизајн без раце. Обложен со тапацир од вештачка кожа. Комплет од 2 странични столчиња. Капацитет на тежина : 225 фунти.

Основните својства

Додатоци на производот