Флеш Мебел Рајт Метал Дрво Ресторан Стол, Во собата на 2, Природни Бреза Сива Боја
Неодамнешно

Флеш Мебел Рајт Метал Дрво Ресторан Стол, Во собата на 2, Природни Бреза Сива Боја

DEN 0.33

Това е достапна

Склопувањето трае помалку од 10 минути по столица и влажна крпа е се што е потребно за лесно чистење. 19 Мерач Челична Рамка Држи до 500 ФУНТИ. Природна Завршница Од Бреза Контуриран Потпирач За Грб Во Стилот На Бумеранг.Добредојдовте гости време по време со нова er на долготрајни, но убави комерцијални седишта. Статичка Тежина. Сива Винил Тапациран Седиште. 19 Мерач Челична Рамка Држи до 500 ФУНТИ. Достапно Во Висина На Јадење. Комерцијални Јадење Стол Со Винил Тапациран Седиште И Дрво Бумеранг Назад, Во собата на 2. Сива Винил Тапациран Седиште. Достапно Во Висина На Јадење. Природна Завршница Од Бреза Контуриран Потпирач За Грб Во Стилот На Бумеранг. Сива Винил Тапациран Седиште. статичка тежина. Природна Завршница Од Бреза Контуриран Потпирач За Грб Во Стилот На Бумеранг. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Долната Заграда Служи Како Интегриран Потпирач за Нозе. Природна Завршница Од Бреза Контуриран Потпирач За Грб Во Стилот На Бумеранг. Фиксните Лизгалки На Подот Спречуваат Оштетување на Тврдите Подни Површини. Статичка Тежина. Се собира за 10 Минути или Помалку Со Вклучени Материјали. Се собира за 10 Минути или Помалку Со Вклучени Материјали. 19 Мерач Челична Рамка Држи до 500 ФУНТИ. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Дизајниран за употреба во угостителската индустрија, како и вашето зафатено домаќинство, овој комплет од 2 столици за јадење нудат винилни седишта достапни во повеќе бои и дрвени потпирачи за грб бумеранг достапни во 2 завршетоци на врвот на ултра-силни челични рамки обложени со прав кои држат до 500 килограми. Долната заграда служи двојна должност како потпирач за нозе за да се ослободи притисокот од нозете за удобно искуство со седење. Комерцијални Јадење Стол Со Винил Тапациран Седиште И Дрво Бумеранг Назад, Во собата на 2. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Статичка Тежина. Комерцијални Јадење Стол Со Винил Тапациран Седиште И Дрво Бумеранг Назад, Во собата на 2. Долната Заграда Служи Како Интегриран Потпирач за Нозе. Фиксните Лизгалки На Подот Спречуваат Оштетување на Тврдите Подни Површини. Фиксните Лизгалки На Подот Спречуваат Оштетување на Тврдите Подни Површини. Достапно Во Висина На Јадење. Се собира за 10 Минути или Помалку Со Вклучени Материјали. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Сива Винил Тапациран Седиште.

Основните својства

Додатоци на производот