Тајни богатства женски вафл салон на врвот
Неодамнешно

Тајни богатства женски вафл салон на врвот

DEN 0.67

Това е достапна

Време за надградба на облека за спиење! Оваа тајна богатство Hacci со кратки ракави на Waffle Top има дизајн инспириран од Хенли со странични парчиња за дополнителна удобност. Изработено во мека ткаенина со допир на Стрелец спандекс, овој супер-ситниот врв го комплетира вашиот стил на спиење или дневна со леснотија. Материјал : 50% рециклиран полиестер/48% вискоза/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж со детали за копчето. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на вафли на Hacci. Womenенски вафли сон на врвот од тајни богатства.

Основните својства

Додатоци на производот