Лорен $ Женски Нов Канелени Ладна Рамо Текстура Врвот Л+Б
Неодамнешно

Лорен $ Женски Нов Канелени Ладна Рамо Текстура Врвот Л+Б

DEN 367.84

Това е достапна

Ралф Лорен се залага За Американската Традиција-од 1967 година. Безвременскиот дизајн и модерните романтични луксузни ткаенини ја сочинуваат неговата целосна линија на квалитетна облека и додатоци за гардеробата и вашиот дом. Ралф Лорен. Стил : Врвот. Повод : Повик. Големина : Л. Материјал : Памучна Мешавина. Боја : Канелени. Вратот На Скапоцен Камен. Долг Ракав. Ладно Рамо. Текстура.

Основните својства

Додатоци на производот