Гатргип Женски Долги Ракави Блуза Плус Големина За Лето, Плус Големина Жени Обични Долги Ракави Еднобојна Лабава В-Вратот Кошула Блуза Врвот
Неодамнешно

Гатргип Женски Долги Ракави Блуза Плус Големина За Лето, Плус Големина Жени Обични Долги Ракави Еднобојна Лабава В-Вратот Кошула

DEN 3.00

Това е достапна

76 "Ракав : 73cm/28.12 "Ракав : 74см/29. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни 4. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точно На Големината - ја ажуриравме табелата со големини повеќе пати според вистинското искуство на нашите многубројни клиенти, така што овие кошули несомнено се вистинити за големината, но ако случајно имате погрешна големина, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за враќање и замена : ).07 " Дизајн На Качулка-Овој моден блок во боја качулка со кратки ракави е совршен за летни активности и рутинска употреба, дише и лесен, флексибилен и еластичен.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.94" Ракав : 68см/26. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Памук И ленен Модел : Цврста Колорка : Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Маици : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40. Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 134cm/52.13" Должина : 84см/33.95 " Должина : 81cm/31. Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128cm/50. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.Гатргип Женски Долги Ракави Блуза Плус Големина За Лето, Плус Големина Жени Обични Долги Ракави Еднобојна Лабава Блуза Со Кошула Со Врат за Да ја проверите Табелата Со Големини пред да нарачате. Повод : Вечера убаво е да се носат секој ден. Совршен за секојдневно/ работа / секојдневно носење/ улично носење/ датум/ патување/ шопинг/ одмор/ одмор.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.74 " Должина : 83cm/32. Уникатен Дизајн - оваа секојдневна кошула е дизајнирана да се спари со вашите омилени хеланки, фармерки, шорцеви, па дури и чизми или патики, спарува речиси сѐ во вашата гардероба, ви заштедува многу време при донесување одлуки, ќе изгледате прекрасно на улица во оваа кошула !!. Големина : ХХХХХХЛ САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 140см/55.39 "Ракав : 72cm/28.77" Должина : 78см/30.03 "Ракав : 71cm/27.Многу кул за носење, многу нов за изгледот.

Основните својства

Додатоци на производот