Меихуида Жени Ребрести Бандо Врвови Еднобојни Обични Без Ракави Без Грб Надвор Од Рамото Врвови За Улична Облека Клубска Облека
Неодамнешно

Меихуида Жени Ребрести Бандо Врвови Еднобојни Обични Без Ракави Без Грб Надвор Од Рамото Врвови За Улична Облека Клубска Облека

DEN 1.00

Това е достапна

Карактеристики. Еднобојни, без ракави и без грб, ребрести блузи за жени, летни секојдневни врвови надвор од рамената, се модерни и удобни улични носења. Погоден за секојдневно секојдневно носење во лето, активности на отворено, шопинг, состаноци, одмори, плажи, излети, викенди, забави и какви било други прилики. Големина (см)/(инч)tttttttttttt Length : t31t/t12. 20 t Bust : t72t/t28. 35 пресврт : t60t/t23. 62 . Mt Length : t32t/t12. 60 t Bust : t76t/t29. 92 пресврт : t64t/t25. 20 . Lt Length : t33t/t12, 99 t Bust : t82t/t32, 28 пресврт : t70t/t27, 56 . Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето . Ракав : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Женски Врвови. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобно и Дише : тенките женски летни врвови на лента без прерамки се изработени од полиестер, кој е мек наспроти кожата, удобен и дише. Големина и Боја : С, М, Л, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Бојата : бела, зелена, сива, кафеава, црна. Модно Совпаѓање : женските летни врвови на бендот може да се комбинираат со фармерки, здолништа, шорцеви и хеланки за да ги покажат облините на вашето тело и да создадат модерен изглед. Стилски Дизајн : Еднобојни, без ракави и без грб, ребрести блузи за жени, летни лежерни врвови надвор од рамената, се модерни и удобно улично носење. Многу Прилики : врвовите без Прерамки за жени се погодни за секојдневно секојдневно носење во лето, активности на отворено, шопинг, состаноци, одмор, плажа, пикник, викенд, забава и какви било други прилики.

Основните својства

Додатоци на производот