Среќни Велигденски Кошули За Жени Мода Велигден Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Блузи Кошула МОРНАРИЦА XXL
Неодамнешно

Среќни Велигденски Кошули За Жени Мода Велигден Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Блузи Кошула МОРНАРИЦА XXL

DEN 287.84

Това е достапна

Женска Мода Велигден Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Блузи Кошула ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени И Мажи Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 122~176g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвови Големина На Блуза : S Биста : 96cm/37.80 "Должина : 63cm/24.80 " Рамо : 40cm/15.75" . Големина : М Биста : 104см/40.94 "Должина : 69см/27.17 " Рамо : 43см/16.93". Големина : Л Биста : 100см/39.37 "Должина : 71см/27.95 " Рамо : 46см/18.11". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Должина : 72cm/28.35 " Рамо : 48cm/18.90" . Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "Должина : 75cm/29.53 " Рамо : 51cm/20.08" . Големина : XXXL Биста : 118cm/46.46 "Должина : 76cm/29.92" Рамо : 53cm/20.87 " quen Ткаенината Е Мека и Удобна. Се Чувствува Кул Во Лето и Нема да Се Чувствува Затнато. €Натпревар}Едноставните Основни Маици За Дами Се Совршени Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони И Здолништа. Тоа Е исто Така добар Избор за Спарување Со Очила за Сонце, Појас или Ѓердан. Одела за Секојдневен, Одмор,Плажа,Забава,Училиште,Канцеларија,Работа, Секојдневно Носење. 【Внимание-Нега На Предмети - Миење Раце Ладно, Бои Одделно, Само Белило Без Хлор Кога Е Потребно, Капете Суво, Не Пеглајте. Вашите чувства се нашата најголема мотивација. Ако наидете на некој проблем, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти на време, и ние ќе го решиме за вас во прв пат!.

Основните својства

Додатоци на производот