Глоквис Женски Мини Панталони До Колена Секојдневни Летни Шорцеви На Плажа Лабави Широки Кратки Жешки Панталони Со Џебови Бермудски Дно
Неодамнешно

Глоквис Женски Мини Панталони До Колена Секојдневни Летни Шорцеви На Плажа Лабави Широки Кратки Жешки Панталони Со Џебови Бермудски

DEN 383.84

Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летна Плажа Кратки Панталони, Плажа Шорцеви,Јога Шорцеви, Дневна Шорцеви, Атлетски Спорт Краткометражен Тип : Еластична Боја На Половината : Розова, Црна, Сина, Зелена (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерска Памучна Должина : половина Струк : Средината На Половината Сезона : Пролет, Лето Прилики : Дневно, Вежбање, Јога, Пешачење, Спорт, Секојдневни Карактеристики : 1. Полиестер, оваа пот шорцеви за жени, мека и удобна, дише и апсорбира пот, ткаенина погодна за кожата им дава на жените кои ги носат овие секојдневни шорцеви удобно искуство.2. Овие женски шорцеви одлично одговараат на маици, блузи за резервоари, тесни блузи, лабави јакни, кошули за сонце, кошули, дуксери, дуксери, сандали, патики итн.3. Женски шорцеви со среден струк џогери, летни атлетски кратки панталони, шорцеви за вежбање за пешачење, шорцеви за салон во еднобојна боја, шорцеви за одмор на плажа4. Совршен за јога, активен, теретана, истражување, качување, трчање, возење велосипед, активности во затворени простории, џогирање, пешачење, пешачење, вежбање, патување, велосипед.Содржина на пакетот : 1 х Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Шорцеви За Лето, Панталони До Колена, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Лабави Врвки За Влечење Еластични Летни Шорцеви За Половината, Мини Панталони Со Среден Струк, Кратки Топли Панталони Со Цврста Боја На Плажа, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.

Основните својства

Додатоци на производот