Дозвола Шорцеви За Жени, Врвка Специјални Смешни Печати Пиво Фестивал Плажа Панталони Жан Шорцеви Жени Светло сина XL
Неодамнешно

Дозвола Шорцеви За Жени, Врвка Специјални Смешни Печати Пиво Фестивал Плажа Панталони Жан Шорцеви Жени Светло сина XL

DEN 2.67

Това е достапна

Аксхд женската облека вклучува врвови со кратки ракави, џемпери, јакни, шорцеви и многу повеќе. Ако барате обичен придружник за вашиот летен моден стил. Тогаш овие АКСХД шорцеви се само нешто, бидејќи тие го носат сонцето во вашиот. облека! Неговиот мек течен и пријателски за кожата материјал обезбедува вистинска удобност и одлична силуета. Комбинирајте ги шорцевите со основни маици, блузи, туники и станови и сандали - и ќе бидете модна кралица. Моторџија ,Теретана, Тренинг, Кошарка, Одбојка, Жан, Атлетик, Трчање итн. АКСХД Клиренс Шорцеви За Жени, Врвка Специјален Смешен Печатење Пиво Фестивал Плажа Панталони Жан Шорцеви Женски Светло сина XL.axxd женската облека вклучува врвови со кратки ракави, џемпери, јакни, шорцеви и многу повеќе. Ако барате обичен придружник за вашиот летен моден стил. Тогаш овие АКСХД шорцеви се само нешто, бидејќи тие го носат сонцето во вашата облека! Неговиот мек течен и пријателски за кожата материјал обезбедува вистинска удобност и одлична силуета. Комбинирајте ги шорцевите со основни маици, блузи, туники и станови и сандали - и ќе бидете модна кралица. Моторџија ,Теретана, Тренинг, Кошарка, Одбојка, Жан, Атлетик, Трчање итн. Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Големина Табела : Големина : И Половината : 74см/29.13" Колк : 106см/41.73" Инсем : 30см/11.81" Должина : 52см/20.47"Големина : М Половината : 78см/30.71" Колк : 110см/43.31" Инсем : 31см/12.20" Должина : 53см/20.87"Големина : л Половината : 82см/32.28" колк : 114см/44.88" инсеам : 32см/12.60" должина : 54см/21.26"големина : xl половината : 86см/33.86" колк : 118см/46.46" инсеам : 33см/12.99" должина : 55см/21.65"големина : xxl Половината : 90см/35.43" колк : 122см/48.03" инсеам : 34см/13.39" должина : 56см/22.05"големина : хххл половината : 94см/37.01" колк : 126см/49.61" инсеам : 35см/13.78" должина : 57см/22.44"големина : ххххл половината : 98см/38.58" колк : 130см/51.18" инсеам : 36см/14.17" должина : 58см/22.83"големина : хххххл Половината : 102см/40.16" Колк : 134см/52.76" инсеам : 37см/14.57" должина : 59см/23.23". Спецификации : Бои : Светло сина боја : XLSpecial Ткаенина/Моден дизајнсе изработени од висококвалитетни материјали, издржливи за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Сите сезонски пол : Менстајл : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина На Панталони за Печатење : шорцеви декорација : Непакувана : 1 Еез Женски Шорцеви.

Основните својства

Додатоци на производот