Девет.еално влечење на меки кратки, жени
Неодамнешно

Девет.еално влечење на меки кратки, жени

DEN 1.33

Това е достапна

Леснотија во удобност и стил со овие меки шорцеви за влечење од девет.еал. Овие симпатични шорцеви, во кои има удобно еластично половината, се спаруваат со омилената маица и патики за брз, обичен изглед или лизгање на клинови за нешто фустан. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 4 ”. Опуштено вклопување. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Предните џебови за да се одржат најважните работи. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Меки шорцеви на жени од девет.

Основните својства

Додатоци на производот