Манжетна Шамија За Жени Зимски Шалови Капчиња Со Цврст Ракав Плетена Долга Мека Шамија Од Шал
Неодамнешно

Манжетна Шамија За Жени Зимски Шалови Капчиња Со Цврст Ракав Плетена Долга Мека Шамија Од Шал

DEN 175.84

Това е достапна

Шамија со манжетни За Жени Зимски Шалови Капчиња Со Цврст Ракав Плетена Долга Мека Шамија Шамија : Одлична За носење во зима, Многу топла, Како и добра декорација за Вашата облекамоден Врат Потопла Плетена Хауба Шамија Мека, пријателска за кожата, флексибилна и удобнародот : Женаматеријал : плетење Волна големина : 200х35кмпатер Тип : Цврст Пакет вклучува : 1пц жени Шалвашата Убавина Никогаш Не Е Дефинирана-Елфиндевојувајќи Ви Пријатно Шопинг Искуство! Манжетна Шамија За Жени Зимски Шалови Капчиња Со Цврст Ракав Плетете Долга Мека Шамија од Шал. Боја и Големина : Сина;една големина. Материјал : Плетење Волна. Неопходно во зима. Шамија;Шалови.

Основните својства

Додатоци на производот