Колекција на ournoureенски жени Кореин Тру удобна пена се лизга на слајд рамни сандали
Неодамнешно

Колекција на ournoureенски жени Кореин Тру удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

DEN 239.68

Това е достапна

Сандалот „Корене“, „Еден Сандал“ од Колекцијата на Гурај ќе ве однесе од работа до една ноќ надвор со девојките во стил. Нивниот рафија материјал, детали за единечен опсег, стил на слајд и отворено пети ќе ги направи starвезда на шоуто привлекувајќи комплименти. Како бонус, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ hom insole и затворање на лизгање ќе ги одржуваат нозете удобни во текот на целиот ден. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.67
ценето:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 3.33
ценето: