Ournournee Колекција женски Idda tru удобна пена отворена пети со високи блок потпетици
Неодамнешно

Ournournee Колекција женски Idda tru удобна пена отворена пети со високи блок потпетици

DEN 480.00

Това е достапна

IDDA Pump Pump Pumper е зачудувачки вечерен стил. Оваа треперлива пумпа има 4 мм TRU удобна пена ™ подножје и стил на лента за пети. Акцентите на веганските кожа и ринстон воздигнуваат класична блок -потпетица. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.67
ценето: