Сејуригаока Мода Жени Карирани Палта Со Долги Ракави Обични Јакни Од Ревер Кардиган Надворешна Облека
Неодамнешно

Сејуригаока Мода Жени Карирани Палта Со Долги Ракави Обични Јакни Од Ревер Кардиган Надворешна Облека

DEN 431.84

Това е достапна

100% бренд њутоп квалитетмоден стил1. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер, мек, удобен за носење и пријателски за кожата.2. Дизајн : Долги ракави, ревер, кардиган, кариран дизајн, прават да изгледате модерно и секојдневно.3. Повод : Погоден За патување, шопинг, забава, излегување, секојдневно, одмор и други прилики.4. Подарок : не само одличен подарок за себе, туку и одличен роденденски или празничен подарок за вашето семејство и пријатели.Табела со големини(см/инч) : Големина(см)tttt ts Tbust : t102t Должина : t78-83 Mt Bust : t106t Должина : t79-84 Lt Bust : t110t Должина : t80-85 XLt Bust : t114t Должина : t81-86 Size(инчи)ttt tt tttt ttstbust : t40, 16 tlength : t30, 71-32, 68 m Tbust : t41, 73 tlength : t31, 1-33, 07 l TBUST : t43, 31 tllegth : t31, 5-33, 46 xl tbust : t44, 88 tleng : t31, 89-33.86 спецификациипол : Жени материјал : полиестерстил : тренд, секојдневен, модерен совети : 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 1-3 см според рачното мерење.2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Содржина на пакетот1 Х Врвно Ветувањеако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер, тој е мек, удобен за носење и пријателски за кожата. Дизајн : Долг ракав, ревер, кардиган, кариран дизајн, прават да изгледате модерно и секојдневно. Прилика : овој моден врв е погоден за патување, шопинг, собирање, излегување, секојдневно, секојдневно носење итн. Подарок : тоа не е само одличен подарок за себе, туку и одличен роденденски или празничен подарок за вашето семејство и пријатели. Совети : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно поскоро.

Основните својства

Додатоци на производот