Женска Бањарка Со Качулка Лесна Мека Кадифена Кратка Фланелна Облека За Спиење Бањарка Кадифен Мека Наметка Женска Наметка Со Качулка И Патент Женски Плус Облека ?
Неодамнешно

Женска Бањарка Со Качулка Лесна Мека Кадифена Кратка Фланелна Облека За Спиење Бањарка Кадифен Мека Наметка Женска Наметка Со

DEN 3.00

Това е достапна

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што ќе добиете : 1 Постави жените бањарка шема : . Големина : М Биста : 73-77см/28,74-30,31" Должина : 26см/10,24"Големина : Л Биста : 77-81см/30,31-31,89" Должина : 27см/10,63"Големина : XL Биста : 81-85см/31,89-33,46" Должина : 28см/11,02"Големина : XXL Биста : 85-89см/33,46-35,04" должина : 29см/11,42"големина : хххл Биста : 89-93см/35,04-36,61" должина : 30см/11,81"големина : ххххл Биста : 93-97см/36,61-38,19" Должина : 31см/12,20" Употреба : Лесната, Плишаната Конструкција ќе ве Натера да барате причина да ја облечете вашата кимоно наметка. Уживајте Во Релаксирачки Ден Лежејќи Наоколу Гледајќи Го Или Само Загрејте Се Кога Ќе Излезете Од Туш Наутро. Опциите се Така што Може да Ја Соблечете Удобната Наметка Кога Ќе Дојде време да Тргнете на Работа. Функција : Сега Не Треба Да се Грижите Дали Вашата Мека Наметка Ќе се Лизне. Внатрешните Врски Обезбедуваат Дополнителен Слој За Да Не Мора Да Се Грижите ако Ременот за Врзување Се Врати. Одете Наоколу Во Доверба Знаејќи Дека Никому Нема Да Давате Шоу. Изработен е Од Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Сега Можете Наоколу Во Топлина Во Студена Зимска Ноќ Со Телефонот Во Близина, Ткаенината Што Дише Е Удобна за Носење, Ветувам дека ќе Ви се допадне. Големина : С, М, Л, XL.

Основните својства

Додатоци на производот