Колекција на женски ранец на корпата Илсе од Миа К
Неодамнешно

Колекција на женски ранец на корпата Илсе од Миа К

DEN 780.16

Това е достапна

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност. Дизајн инспириран од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња што ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност MKF нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња што ќе ја завршат вашата облека и ќе овозможат пристап до дневни потреби во движење. Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароу. Материјал : Направено од висококвалитетен најлон. Поставена ткаенина. Функција : Дизајниран со хардвер со златен тон. Затворање на влечење. Декоративно приврзок за срце. Метални стапала за да се задржи торбата исправена положба. Ockебови : Внатрешноста има простран оддел со две лизгања во џебови, и џеб со Zид. Надворешноста се одликува со џеб од задниот џеб и предниот џеб за патент . Мерења : 16 во L x 14,5 во H x 5,5 во D. Капка рачка : 4.5in. Прилагодливи ленти за рамо се протегаат на 33 ин.

Основните својства

Додатоци на производот