Единствени договори за женски копче надолу исечена јакна од тексас
Неодамнешно

Единствени договори за женски копче надолу исечена јакна од тексас

DEN 607.84

Това е достапна

Класична, но различна стилска тексас јакна, дизајн на пилум за тенок половината, погодна за целото време на носење. Овие елегантни стилски облеки на тексас ве прават шармантна оваа есен, во уникатен стил, спарени со бела маица внатре и фармерки панталони за да завршите едноставен кул изглед. Машинско миење ладно со слични бои, kindубезно забележете дека може да биде мал мирис за овој нов капут, откако ќе се измие 1-2 пати мирисот постепено ќе исчезне. Големина на телото на моделот : Висина : 5'67 ", Градите : 33 инчи, половината : 25 1/5 инчи, колк : 36 1/5 инчи, рамо : 15 1/5 инчи, тежина : 120 фунти, моделот носи Табела со големина на x-small.body (во инчи) големина предната должина ширина на рамото градите гарними на половината - 23 3/8 - 14 7/8 - 35 7/8 - 30 3/8s - 24 - 15 3/8 37 6/8 - 32 2/8m - - 24 5/8 15 7/8 39 6/8 34 2/8 L- 25 2/8 16 4/8 42 7/8 37 3/8xl - 25 6/8 17 2/8 46 1/8 - - 40 4/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски копче надолу, исечена јакна од тексас на рафли, 65% памук 33% полиестер 2% спандекс. Женски стил. Увезен. Тркалезен врат. Машинско миење ладно со слични бои.

Основните својства

Додатоци на производот