Без граници на тужените хеланки на јуниорите
Неодамнешно

Без граници на тужените хеланки на јуниорите

DEN 2.33

Това е достапна

Основен со смели детали, не се украсени хеланки на границите на границите во ладно печатење за да ја активираат вашата обична гардероба. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина M. Fit : Skinny Fit. Подигнување и инсејм : Висок пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print, Faux Suede Finish. Тужени хеланки за јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот