Елита Женски Свила Магија Микрофибер Кросовер Градник
Неодамнешно

Елита Женски Свила Магија Микрофибер Кросовер Градник

DEN 239.68

Това е достапна

Препуштете се на чувството и функцијата со Женскиот "Свилен Магичен" Микрофибер Кросовер Градник На Елита. Одликувајќи се со вишок V-деколте и повлечете го стајлингот, нашиот ултрасофт, свилен градник од микрофибер нуди разноврсна функционалност во силуета лесна за стил. Изработката На Свилена Магија обезбедува лесна до средна поддршка, додека непречено конструираните беспрекорни чаши за истегнување без жица обезбедуваат удобност во текот на целиот ден. Совршен за лесна активност, лежење за време на викендот, доилки или само добар сон, овој необработен удобен градник може да се пофали со неприлагодливи ремени за рамо и еластична лента за долна биста за да ги задржи девојките на место. Машина за перење, нашиот градник ќе ја задржи својата форма преку повеќе перења. Вклучува еден кросовер градник. Елита : Дизајнирана Од Жени За Жени. Безжични, безжични чаши без шевови во кросовер вишок дизајн. Нашиот удобен дизајн на кросовер настрана е совршен за доилки. Мазна, растеглива чаша конструкција располага со промена на големини. Вклучува еден кросовер градник.

Основните својства

Додатоци на производот