Женска Долна Облека Висок Струк Тенка Шуплива Чипка Чисто Памучно Меѓуножје Панталони За Стомак Со Големи Димензии
Неодамнешно

Женска Долна Облека Висок Струк Тенка Шуплива Чипка Чисто Памучно Меѓуножје Панталони За Стомак Со Големи Димензии

DEN 339.84

Това е достапна

Големина : М Половината : 53см/20.87" Колк : 68см/26.77" Должина : 33.5 см/13.19" Големина : Л Половината : 58см/22.83" Колк : 73см/28.74" Должина : 34.5 см/13.58" Големина : XL Половината : 63см/24.80" Колк : 78см/30.71" Должина : 35,5 См/13,98" големина : ххл половината : 68см/26,77" колк : 83см/32,68" Должина : 36,5 см/14,37" големина : Хххл половината : 73см/28,74" колк : 88см/34,65" ДОЛЖИНА : 37,5 см/14,76" Корисно За сите сезони (fall, зима, пролет и Лето) за Да Се Чувствувате Удобно и безбедно во текот на целиот ден. Нашите гаќички се функционални за носење под се во вашиот плакар, од хеланки до фустани со боди, моторџиски шорцеви и многу повеќе! Комплетите за гаќички се исто така одличен подарок за празниците (Божиќ, Нова година, Родендени, Денот на Вљубените и многу повеќе). Подарок секоја мајка, сопруга, девојка, баба, сестра или братучед темелно ќе уживаат!. МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕЊЕ : со прекрасни бои прифатете научен здрав процес на печатење и боење,без избледување,без намалување,без иритација на кожата.Нашите Гаќи долна облека одбиваат да бидат сончеви,дишат слободно. Упатство за нега : ладно миење Во Машина со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Не пеглајте. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Основните својства

Додатоци на производот