Уникатни поволни цени, женски плус големина секси чипка гаќички со високи кратки издигнувања
Неодамнешно

Уникатни поволни цени, женски плус големина секси чипка гаќички со високи кратки издигнувања

DEN 156.64

Това е достапна

За нас : Тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата долна облека може да ве направи удобна, со соодветно прилагодување да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви овозможуваат пријатно искуство. Прекрасниот сет на гаќички со цвеќиња обезбедува добро искуство со носење и ткаенини со високи перформанси. Можете да ги носите оние како ваши дневни, секојдневни поставувања на гаќички затоа што тие се поудобни и лесни. Единствени поволни цени, женски плус големина секси чипка гаќички високи брифинзи 100% памук. Увезени. Миење на рацете. Лесна. Еластична половината. Високи половини.

Основните својства

Додатоци на производот