Време и време на женска целосна должина мека плетена боја со џегирање во боја
Неодамнешно

Време и време на женска целосна должина мека плетена боја со џегирање во боја

DEN 383.84

Това е достапна

Времето и вирџиите се совршен крст помеѓу хеланки и фармерки со ласкав висок пораст, слабиот погодок за целодневна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. висок пораст; приближно. inseam : 29 ". Слаби фит; должина на глуждот. Еластична лента за половината со летање со копче. Полиестер/7% спандекс. Машината за перење. Увезен.

Основните својства

Додатоци на производот