Sofia Jeansенски женски женски фармерки со висок пораст
Неодамнешно

Sofia Jeansенски женски женски фармерки со висок пораст

DEN 1.33

Това е достапна

Одвојте се од џогери и додајте ги фармерките со високи девојки од Адора од фармерките софија во вашата модна мешавина. Повеќе женствени од момчето, овие фармерки на девојчиња ја покажуваат вашата форма со висока дизајн и силуета за прегрнување на кривата. Завршниот допир : вознемирувачки за изгледот инспириран од гроздобер. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Rompe con los Joggers y Agerga a tu guardarropa los девојка Jeans de tiro alto adora de sofia фармерки. Más femeninos que los момче фармерки, Estos девојки фармерки Дејан Вер tu figura con su diseño de tiro alto y silueta que se ajusta a tus curvas. Финалето на Ел Токе : Десгастадос, Пара Ун изгледаат Усадо, Инспирадо и Он Елило Гроздобер. Ексклузивен en. Материјал : 72% памук/27% полиестер/1% спандекс/72% алгодон; 27% полиестер; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Девојка/Корте феменино. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : 4 џебови имаат најважни работи/4 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : потресено сино миење на полите; исфрлен полите со вознемирувачки на црно миење/Рудо Десгастадо Кон Дестачидо Азул; Ruedo raído con desgastado en desteñido negro. Зошто ќе го сакате : Удобноста е клучна со дизајн на тексас на тексас што ги размачкува вашите кривини. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основните својства

Додатоци на производот