Leeенски женски влечење на тексас од тексас
Неодамнешно

Leeенски женски влечење на тексас од тексас

DEN 558.40

Това е достапна

Овие велосипедисти од страна на Leенските женски тексас Jeggings прават прекрасно за вашата колекција на основна облека. Лесно е да се спарат со во основа секој врв, туника, резервоар или џемпер. Овие возачи на Ли Деним Jeggings имаат стил на влечење што ги прави лесни за ставање и полетување. Тие се карактеризираат со класични детали, вклучително и плоча за предни копчиња и џебови. Овие панталони имаат скратено форма што ја разоткрива секоја форма. Тие се достапни во повеќе големини и бои. Возачи од Ли : Стил на влечење. Стил со 5 џеб со копче Faux/Zip. 29 "Inseam. Ladies Jeggings има 2 џебови за грб. Црн, темен тексас, лесен тексас, среден тексас. Материјал : 67% памук 30% полиестер 3% спандекс, мешавина од памук.

Основните својства

Додатоци на производот