Софија фармерки женско момче Баги дечко со средно растојание потресени фармерки
Неодамнешно

Софија фармерки женско момче Баги дечко со средно растојание потресени фармерки

DEN 0.33

Това е достапна

Вратете се, опуштете се и уживајте во тексас онака како што треба. Фармерки со момче од Баги од Софија Вергара ја чуваат вашата вибрација лежерна и вашиот изглед тотално случајно. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Прибл. Мерења на модели : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/ Medidas Aproximadas de la Modeo : estatura : 5'10 ''; Цинтура : 26 ''; бисто : 33 ''; Кадерас : 36 ''. Моделот носи големина 4/ la Modelo viste una Talla 4. Среден пораст; приближно. In Seam : 30 1/4 "/Cintura Media; Largo de Enterepierna Aproximado : 30 1/4". Опуштено момче одговара; Затегната права нога со ролна манжетна/ тале де Корте Маскулино Холгадо; Pierna recta ajustada con ruedos instadados tipo puño. Затворање на копчињата со поштенски мува; Истегнете ткаенина за да се движите со вас; Јамки за појас/ Cierre de Botón Con Cremallera; Тела que estira y se ajusta a tu movimiento; Презилис пара Цинтун. Стајлинг со 5 џеб/ Дисечо де Цинко Болсилос. Зошто ќе го сакате тоа : Трендовски потресени детали и лежерен изглед се сигурни дека ќе ги направат овие нови омилени фармерки/ por qué te encantarán : los detelles desgastados modernos y el el el el el el reajado harán que estos se conviertan en tus nuevos jeans liberitos. 99% памук/1% еластан/99% алгодон; 1% еластано. Машинска миење/ Лавадо А Máquina. Увезено/ де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара го потресе Баги Дечко фармерки за жени/ фармерки де Корте Маскулино Холгадо Дегастадос де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основните својства

Додатоци на производот