Флолео Клиренс Жени Врвови Со Долги Ракави Модни Жени Секојдневен Принт Сплет На Долги Ракави Врвови На Дуксери Од Диносаурус
Неодамнешно

Флолео Клиренс Жени Врвови Со Долги Ракави Модни Жени Секојдневен Принт Сплет На Долги Ракави Врвови На Дуксери Од Диносаурус

DEN 255.84

Това е достапна

Модни Жени Секојдневен Печатење Долги Ракави Сплис Диносаурус Дуксер Врвовикарактеристики : 1. Карактеристики : Обични Блузи,Печатени Со Точки,Секојдневен Дуксер,печатење Со Точки,Качулка,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенски и зимски секојдневен Дуксер .2.Материјал : полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, мек и удобен.3.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Датира, Fall, Денот на Благодарноста ,Танц Перформанси,Партија, Свадба, за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип на полиестерпетен Тип : Печатена Јака Со Точки : Качулка : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски дуксер женски блузи, плус блузи со големина за жени, врвови за вежбање за жени, Врвови Од Светки За Жени, Женски Божиќни Врвови, Женски Врвови Со Долги Ракави, Врвови Од Корсет за жени, врвови За култури За Жени, Блузи За Одмор За Жени, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Женски Блузи, Маици Пар Со Кошули, Тенкови,Фармерки, Чизми итн. ●Натпревар : Овие Женски Маици Со Долги Ракави Се Одлични со Шорцеви/Фармерки/Спортски Панталони Во Пролет/Лето/Fall.Совршен За Вежбање/Јога/Секојдневно Носење И Изгледа Мода Кога Напред Напика Или Извртува Јазол.Исто Така Може Да Се Носат Како Долна Кошула и Натпревар Со Палто Што Го Прави Да Изгледа Повеќе Стилски и Шик!. ●Нега на облека : Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.

Основните својства

Додатоци на производот