Чорапи на екипажот на жени, 12 п.п.
Неодамнешно

Чорапи на екипажот на жени, 12 п.п.

DEN 255.68

Това е достапна

Подгответе се да се упатиме во теретана или само да поминете удобен ден дома во без глупости женски екипи. Оваа обувка е направена од мешавина од памук, најлон и спандекс, така што тие се чувствуваат добро на нозете и имаат вклопување. Чорапите од 12 пакувања имаат дизајн на должина на глуждот и доаѓаат во цврста бела боја за да можете да ги носите со скоро какви било шорцеви или панталони. Мешавината на материјали работи за да ги задржи нозете да се чувствуваат суви и свежи дури и по долгата игра на кошарка, одбојка или дури и трчање на неблагодарна работа. Без глупости чорапи доаѓаат со повеќе комплети, така што секогаш имате пар подготвени да носите дури и ако сакате да ги носите секој ден. Без глупости женски цврсти екипи чорапи, 12 пакувања : 86% памук 12% најлон 1% спандекс 1% полиестер. Пакет од 12 пара чорапи. Направени. 12 чорапи со пакувања се еколошки. Чувајте ги нозете да се чувствуваат суви и свежи. Цврста, должина на глуждот. Упатства за перење : Машинско миење ладно, со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте.

Основните својства

Додатоци на производот