Collection Collection Womens Brittany Tru Comfort Foam Inside Zip Platform Booties
Неодамнешно

Collection Collection Womens Brittany Tru Comfort Foam Inside Zip Platform Booties

DEN 480.00

Това е достапна

Гроув изглед позајмен од 70 -тите години, Blittany Bootie By Collection Collection. Со пета од квадратни пети и платформа, оваа веганска кожа силуета може да додаде ретро завршница на вашиот омилен изглед. Индолот од 4 мм удобна пена ™ ги прави совршени за танцување или ноќна ноќ. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 1119.84
ценето:

Bootion Cent Cutout Bootie
Неодамнешно
Bootion Cent Cutout Bootie
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: