Collectionенска колекција на списанија Софи глужд Bootie Brown Fau Suede 5. М.
Неодамнешно

Collectionенска колекција на списанија Софи глужд Bootie Brown Fau Suede 5. М.

DEN 3.33

Това е достапна

Колекцијата ournournee Софи глуждот Bootie никогаш нема да излезе од стил. Класичен и трендовски, овој чизми на глуждот има шармантни детални детали и V од двете страни за шик изглед. Феатуи и придобивки од деталите за детали за деталите на Tabfabric liningpaded insolemanmade outsole ournee Collection. Чизми. Чизми на глуждот. Материјал : Текстил. Боја : Браун. Цврст. Подигање. Bootie. V Табулаторот за повлекување. Плетенка. Удобност. Се лизга на. Висина на пета : 2,5. Тип на пета : Блок.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 2.00
ценето: