Колекција Лорена Змија врежана Веганска Кожна Женска Торба За Чанти Од Миа К
Неодамнешно

Колекција Лорена Змија врежана Веганска Кожна Женска Торба За Чанти Од Миа К

DEN 3.00

Това е достапна

Мкф Колекција лорена змија врежана Веганска Кожна Женска Торба За Чанти Од Миа К Нашата Торба За Чанти Лорена собира се што ви треба за вашите најпрометни денови. Изработена од мазна висококвалитетна веганска кожа и соодветни облоги со врежана вештачка змија, нашата Чанта Со Чанти Лорена е модерно преземање на иконата за гардероба. Вашите работи ќе бидат безбедни со магнетно прицврстување и затворање на горниот патент. Отпакувајте го за да откриете целосно обложен ентериер со џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање. Надворешноста се одликува со удобен џеб со заден патент. Дизајниран во структурирана силуета и украси со златен тон и има предна брава за декоративна намена. Носете го овој стил со горната рачка или закачете ја лентата за рамо и носете ја вкрстено тело за леснотија без раце. Овој стил има рамна основа и стапала за стабилност. Џебови : Внатрешноста има џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање. Надворешноста има џеб со заден патент. Мерења : 10,5 W x 10,5 H x 3,75 D. Отстранлив и Прилагодлив ремен : се Протега на 25,2 ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : Изработена од мазна висококвалитетна веганска кожа и соодветни облоги со врежана вештачка змија, нашата Торба Со Чанти Лорена е модерно преземање на иконата за гардероба. БЕЗБЕДНО ЗАТВОРАЊЕ : Вашите работи ќе бидат безбедни со магнетно прицврстување и затворање на горниот патент. ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : Отпакувајте ја за да откриете целосно обложен ентериер со џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање. ДЕКОРАТИВНА БРАВА : Дизајнирана во структурирана силуета и украси со златен тон и има предна брава за украсна намена. РАЗНОВИДНО НОСЕЊЕ : Носете го овој стил со горната рачка или закачете ја лентата за рамо и носете ја вкрстено тело за леснотија без раце. Овој стил има рамна основа и стапала за стабилност.

Основните својства

Додатоци на производот