Жени Обични Кошули За Печатење Сончоглед Со Кружен Врат Маици Со Кратки Ракави Туника Блуза
Неодамнешно

Жени Обични Кошули За Печатење Сончоглед Со Кружен Врат Маици Со Кратки Ракави Туника Блуза

DEN 331.04

Това е достапна

Сезона : Лето. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : 1pc Топ Големина на табелата : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" ● стил и мода Ве Прават Попривлечна технолошка маица женска лесна кошула со долги ракави. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашиот Дневен Простор За Носење Кратка Голема Женска Кошула. €Натпревар z Должина За Хеланки,фармерки, шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони! Желка Маици Раглан Краток Ракав Кошула Жени.

Основните својства

Додатоци на производот