Став непознат женски тексас злато копче за појава на воен блејзер
Неодамнешно

Став непознат женски тексас злато копче за појава на воен блејзер

DEN 461.12

Това е достапна

Ставот Непознат им нуди на клиентите мешавина од остри кроење, силуети за скулптури со фигури и декадентно украсување. Направете ја вашата изјава во ова метално копче Блејзер со врвови со лапчиња, долги ракави, вграден половината, џебови од странични размавта и копчиња со врежани златен тон. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Peak Lapel. Двоен гради со врежани копчиња. Потресени детали; Деним појас. Џебови од размавта на страните. 70% памук/28% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Деним блејзер со копчиња од златен тон од непознати став.

Основните својства

Додатоци на производот