Wefuesd Јакни За Жени Жени Секојдневни Дневни Јакни Лесни Патент Обични Јакна Цветни Печатење Палто Стојат Јака Кратка Спортска Облека Патент Врвови Салон Сетови За Ж
Неодамнешно

Wefuesd Јакни За Жени Жени Секојдневни Дневни Јакни Лесни Патент Обични Јакна Цветни Печатење Палто Стојат Јака Кратка Спортска

DEN 530.24

Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 44см/17.32 " Ракав : 60см/23.62" Должина : 64см/25.20" . Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 45.5 см/17.91" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 Биста : 114см/44.88 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 САД : 10 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 48.5 cm/19.09" Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 70cm/27.56" . Големина : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 САД : 12 Биста : 126cm/49.61" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 72cm/28.35" Жени Обични Дневни Јакни Лесен Патент Обична Јакна Цветен Принт Палто Стојат Јака Кратка Спортска Надворешна Облека Врвови На Патенткарактеристики : Мек И Топол Материјаловие жени обичните ЈАКНИ ИЗРАБОТЕНИ од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ,КОИ МОЖАТ да ОБЕЗБЕДАТ исклучителна Удобност и издржливост.Атрактивен Дизајнженски јакни,врв со патент,капут со леопард принт, јакни,женски секојдневни јакни,врв со тркалезен врат,јакни со мала тежина,врв со долги ракави,женска јакна со џебови, симпатичната јакна може да го покаже вашиот сопствен стил. Карактеристики : Долги Ракави, Обвиткани Џебови, Печатени, Лесни,Скроени Јакни Дневна Нега : Рачно Перење/Деликатно Перење, Закачување или Сушење На Линија . на тивок оган.Новиот Тренд Користи жени обични јакни, погодни за Aut, Зима и Пролет. Одлично за дневна сезона : Пролет И Aut : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот : Долга Јака Со Ракави : V Дебелина На Вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутерска Женска јакна. Јакни За Жени Дневна Сетови За Жени Женски Врвови Женска Мода. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Основните својства

Додатоци на производот