Амили Жени Бикини Постави Две Костим За Капење Точка Печатење Градник И Средниот Струк Костим За Капење
Неодамнешно

Амили Жени Бикини Постави Две Костим За Капење Точка Печатење Градник И Средниот Струк Костим За Капење

DEN 287.84

Това е достапна

Женски Летен Костим За Капење 2 Парчиња Комплет, Градник Со Голем Печатење Со Точки + Шорцеви За Плажа Со Среден Струк. Големина шема : . Големина (см) . М Биста : 86-91 Колк : 91-96 Половината : 66-71. Л Биста : 91-96 Колк : 96-101 Половината : 71-76. XL Биста : 96-101 Колк : 101-106 Половината : 76-81. 2xl Биста : 101-106 Колк : 106-111 Половината : 81-86. 3xl Биста : 106-111 колк : 111-116 Половината : 86-91. Големина (инч) . М Биста : 33,86-35,83 Колк : 35,83-37,8 Половината : 25,98-27,95. Л Биста : 35.83-37.8 Колк : 37.8-39.76 Половината : 27.95-29.92. XL Биста : 37.8-39.76 Колк : 39.76-41.73 Половината : 29.92-31.89. 2xl Биста : 39.76-41.73 Колк : 41.73-43.7 Половината : 31.89-33.86. 3 XL Биста : 41.73-43.7 Колк : 43.7-45.67 Половината : 33.86-35.83. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Женски . Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Големина : M/L/XL/XXL/XXXL. Боја : Црна/Црвена. Содржина На Пакетот. 1*Бикини Врвови. 1*Шорцеви. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Женски костим за капење, изработен од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека, удобна и дише, еластична ткаенина што брзо се суши. Карактеристики : женски 2-парче комплет за бикини, печатење со големи точки, боја на контраст, Градник Со Врат Без ракави, што одговара на шорцеви со триаголник со среден струк. Сценарио за апликација : Овој костим за капење е погоден за летни плажи, базени, тропски предели, меден месец, бродови за крстарење, ноќи и карневали и ги покажува женските шармантни облини на фигурата. Совршен подарок : тоа е празничен подарок или роденденски подарок за сопруга, девојка или мајка. Верувам дека таа ќе се заљуби во овој костим за капење. 5 големини : M/L/XL/XXL/XXXL. Погледнете ја табелата со големини за детали. Фигурата на секого е различна. Ве молиме изберете соодветна големина според вашата вистинска бројка.

Основните својства

Додатоци на производот