Бела Вита Бракстон високи чизми
Неодамнешно

Бела Вита Бракстон високи чизми

DEN 864.00

Това е достапна

Клиентот loveубов сезона по сезона, Бракстон е на нашата омилена конструкција за чизми за фустани. Изгледа прекрасно облечено со тексас или облечен со миди здолниште. Деталите на бравата на врвот му даваат допир на треперење без да го надминат стилот. Бракстон е за софистицираност. 2,75 инчи потпетици за фустани. Стилски високо седнало подигање на фустанот. Детализирање на тока. Класична потпетица за фустани. Подготвена влошка.

Основните својства

Додатоци на производот