DesignArt 'Апстрактна шарена геометриска уметничка колаж iii' модерна врамена платно wallидна уметност печатење
Неодамнешно

DesignArt 'Апстрактна шарена геометриска уметничка колаж iii' модерна врамена платно wallидна уметност печатење

DEN 1.67

Това е достапна

"Оваа извонредна шарена геометриска апстрактна уметничка колаж III врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите печати за ликовно платно платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност giclee Canvas Prints Prints Prints Prints Prints Prints Prints Prints Prints Prints Prints отпечатоци се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така Подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Основните својства

Додатоци на производот